به سایت شرکت بهره برداری، تولید و انتقال آب غدیر خوزستان خوش آمدید.

تجهیز شرکت آب غدیر خوزستان به سیستم سریع و امن ارتباطیِ بیسیم

تجهیز شرکت آب غدیر خوزستان به سیستم سریع و امن ارتباطیِ بیسیم

مدیر دفتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت آب غدیر خوزستان از تجهیز این شرکت، به سیستم سریع و امن ارتباطیِ بیسیم خبر داد.

نصرالهی گفت : با توجه به اهمیت ارتباطات سریع و نیز پراکندگی تاسیسات و عدم وجود زیر ساختهای ارتباطی تلفن همراه در برخی مناطق عملیاتی این شرکت ، تجهیز گروه های تعمیراتی ، حریم بانی و حراست شرکت ، به بیسیم های دستی ،خودرویی و ثابت ، بسیار حائز اهمیت بود که با پیگیریهای فراوان واحد انفورماتیک شرکت ، علاوه بر بیسیم های ثابت، تعداد ۲۰ دستگاه بیسیم دستی پیشرفته نیز توسط دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان به این شرکت تخصیص یافت.
نصرالهی همچنین از پایان نصب و راه اندازی بیسیمهای ثابت در ستاد شرکت و تاسیسات قیصریه و ام الدبس خبر داد و گفت : بزودی کلیه ی خودروهای عملیاتی و حریم بانی و حراست نیز به بیسیم های خودرویی مجهز خواهند شد .

مدیر انفورماتیک شرکت آب غدیر خوزستان در پایان ضمن تقدیر از همکاری و مساعدت مدیریت فن آوری اطلاعات سازمان آب و برق خوزستان و مهندس جزغانی ، خاطر نشان کرد که بیسیم های دستی با کیفیت صنعتی و برند Hytera بوده و به همراه یک دستور العمل استفاده، جهت بهره برداری و توزیع به حراست شرکت تحویل گردیده است

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.