به سایت شرکت بهره برداری، تولید و انتقال آب غدیر خوزستان خوش آمدید.

گامی دیگر از شرکت آب غدیر خوزستان در راستای پایداری تامین آب شرب کلان شهر اهواز

گامی دیگر از شرکت آب غدیر خوزستان در راستای پایداری تامین آب شرب کلان شهر اهواز

مدیرعامل شرکت آب غدیر خوزستان: ثبات و پایداری در تامین آب شرب ایستگاه پمپاژ ام به عنوان تامین کننده آب شرب کلانشهر اهواز و شهرهای دشت آزادگان، آبادان، خرمشهر، دارخوین و شادگان

شهاب یگانه، مدیرعامل شرکت آب غدیر خوزستان، در گفتگو با روابط عمومی این شرکت؛ اظهار داشت:

پایداری انتقال آب کانال پای پل کرخه به عنوان تامین کننده آب ایستگاه پمپاژ ام الدبس، از اهمیت فراوانی برخوردار میباشد.

لذا با توجه به شکستگی های مکرر در مسیر کانال، اجرای بخشی از خطوط انتقال آب غدیر در حد فاصل کیلومتر 39 کانال تا تاسیسات ام الدبس، به طول 68 کیلومتر و قطر 2400 میلی متر در دستور کار معاونت آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به نزدیکی پایان لوله گذاری، عملیات تکمیلی سازه آبگیر کیلومتر 39 کانال، شامل نصب آشغالگیر، جداسازی فلنج های ورودی لوله ها و نصب دریچه های قطع و وصل و تنظیم جریان خروجی سازه آبگیر، در طی کمتر از 24 ساعت کار و تلاش شبانه روزی و با حدود 260 نفر ساعت، توسط پرسنل عملیاتی شرکت آب غدیر خوزستان انجام گردید.

وی در پایان یاداور شد پرسنل این شرکت با  توجه به عدم واگذاری کامل خطوط انتقال آب غدیر  و تحمیل هزینه های سنگین تعمیر و نگهداری، با تمام توان در تداوم آبرسانی به شهرهای مورد هدف کوشا می باشد.

گفتنی است  شرکت آب غدیر خوزستان با بهره برداری از سه ایستگاه پمپاژ آب در مناطق ام الدبس(طریق القدس) ، قیصریه(شهدای هویزه) و دارخوین، وظیفه آبرسانی به کلانشهر اهواز و شهرهای دشت آزادگان، آبادان، خرمشهر، دارخوین، شادگان، و روستاهای مسیر را بر عهده دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.