به سایت شرکت بهره برداری، تولید و انتقال آب غدیر خوزستان خوش آمدید.

بازدید مدیریت حراست و امور محرمانه سازمان آب و برق خوزستان از تاسیسات شرکت آبرسانی غدیر خوزستان

بازدید مدیریت حراست و امور محرمانه سازمان آب و برق خوزستان از تاسیسات شرکت آبرسانی غدیر خوزستان

مدیریت  حراست و امور محرمانه سازمان به اتفاق رئیس اداره هماهنگی حراستهای سازمان از ایستگاههای پمپاژ شهدای فتح المبین( ام الدبس) شهدای هویزه ( قیصریه) و دارخوین شادگان بازدید نمودند.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، حسین خادم ضمن بازدید از تاسیسات این شرکت بر بالا بردن ضریب حفاظتی از تاسیسات و استفاده از سیستمهای حفاظت هوشمند و پایش تصویری تاکید نمود. وی در ادامه از اراضی و منازل سازمانی در شهر دارخوین نیز بازدید به عمل آورد.

در ادامه این بازدید دو روزه سید محمد موسوی  مدیر حراست شرکت آب غدیر خوزستان ، از اهم فعالیتها و خدمات صورت گرفته در خصوص امنیت و صیانت از تاسیسات و نقش کارکنان حراست و حریم بانی در امر پایداری آبرسانی و همچنین از موفقیت بدست آمده در سه سال اخیر در زمینه های، شناسایی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز و حفاظت از حریم خطوط و تاسیسات، گزارشی ارایه نمود.

مدیریت حراست سازمان آب و برق خوزستان در پایان این بازدید از تلاشهای شبانه روزی کارکنان شرکت آب غدیر خوزستان تقدیر و تشکر نمود. گفتنی است  شرکت آب غدیر خوزستان با بهره برداری از سه ایستگاه پمپاژ آب در مناطق ام الدبس(شهدای فتح المبین) ، قیصریه(شهدای هویزه) و دارخوین، وظیفه آبرسانی به کلانشهر اهواز و شهرهای دشت آزادگان، آبادان، خرمشهر، دارخوین، شادگان، و روستاهای مسیر را بر عهده دارد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.